Komenda Hufca

1-moje_zdjęcie
pwd. Sławomir Pułka – komendant Hufca
Moje motto: „Rozwój bywa bolesny. Zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne jak tkwienie w miejscu, w którym jest Ci niewygodnie.”
dorotamaciejewska
hm. Dorota Maciejewska – z-ca komendanta
Od najmłodszych lat związana z harcerstwem jako Dzielny Zuch ze 149 GZ „Biedronki”, potem drużynowa i namiestnik zuchowy w Hufcu. Byłam opiekunką wielu pozytywnie zamkniętych prób przewodnikowskich i podharcmistrzowskich w naszym hufcu. Od kilku lat działam w Komisji Stopni Chorągwi Stołecznej
Krzysztof Żychliński
hm. Krzysztof Żychliński – skarbnik
Uwielbiam: góry (do szaleństwa), historia (do bólu), dobre jedzenie (do obżarstwa). Namiętny kolekcjoner odznak turystycznych i uśmiechów. Łazik i włóczęga- niegdyś sportowiec.
kinga
phm. Kinga Socha – członek komendy ds. pracy z kadrą
Przez lata związane z harcerstwem uczestniczyłam w niejednej akcji letniej pełniąc różne funkcje od zastępowej, członka komendy obozu po komendantkę.
Jestem architektem. Uwielbiam piesze wędrówki po Tatrach, jazdę na nartach, nurkowanie i żeglarstwo.
Kasia Faliszewska
phm. Katarzyna Faliszewska – członek komendy ds. programu
phm. Zuzanna Tomczak – członek komendy ds. kształcenia
IMG_1728[1]
pwd. Dorota Cichocka-Zawada – członek komendy ds. promocji
Bakcyla harcerskiego załapałam na zimowisku w Ameliówce. Aktywnie uczestniczę z zuchami 150 GZ NS i harcerzami 53 DH NS w imprezach Hufcowych, mając na celu wszechstronnie rozumianą integrację, poszerzanie wiadomości z zakresu niepełnosprawności w środowisku harcersko-zuchowym, przełamywanie barier i zahamowań zarówno u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną jak i ich sprawnych rówieśników. Działam w wielu stowarzyszeniach, a w wolnych chwilach nagrywam płyty, zbieram nakrętki i makulaturę.