Gromady Zuchowe – klasy 0 – III szkoły podstawowej

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
102 Gromada Zuchowa "Mali Wędrowcy" w Uwielinach dh. Aleksandra Rzeszotek  531 703 450  aleksandra.rzeszotek@zhp.net.pl 
113 Gromada Zuchowa w Mrokowie dh. Wiesława Wyrąbkiewicz-Stygińska    wiewy@wp.pl 
123 Gromada Zuchowa "Zbóje Janosika" w Nowej Iwicznej dh. Agata Adamowska    agata.adamowska@zhp.net.pl 
126 Gromada Zuchowa "Podniebne Ptaki" w Gołkowie phm. Olga Maciejewska    olga.maciejewska@zhp.net.pl  www
127 Gromada Zuchowa w Konstancinie - Jeziornie pwd. Ewa Nadłonek    ewa.nadlonek@zhp.net.pl 
128 Gromada Zuchowa w Złotokłosie pwd. Agnieszka Danis    agnieszka.danis@zhp.net.pl 
131 Dziewczęca Gromada Zuchowa "Tropiciele" dh. Agata Hinderer    agata.hinderer@zhp.net.pl 
132 Chłopięca Gromada Zuchowa "Zdobywcy" pwd. Kinga Kowalska    kinga.kowalska5@zhp.net.pl 
140 Gromada Zuchowa "Zwierzaczki znad Tarczynki" w Tarczynie dh. Ewa Jędral    ewa.jedral@zhp.net.pl  www
141 Gromada Zuchowa "Światowe ludki" w Piasecznie dh. Daria Laskowska    d.laskowska@zhp.net.pl  www
145 Gromada Zuchowa "Młode Wilczki" w Piasecznie dh. Aleksandra Banach    a.banach@zhp.net.pl 
149 Gromada Zuchowa "Biedronki" w Jazgarzewie pwd. Anna Maciejewska    anna.maciejewska@zhp.net.pl 
150 Gromada Zuchowa NS w Łbiskach dh. Monika Miesiak     
161 Gromada Zuchowa w Chylicach "Zwinne wiewiórki" phm. Kinga Socha    kinga.socha@zhp.net.pl 
175 Dziewczęca Gromada Zuchowa "Poszukiwacze przygód" dh. Izabela Dudek  507 822 203  izabela.dudek@zhp.net.pl 
188 Gromada Zuchowa "Promienni" w Józefosławiu dh. Andrzej Dubiński    andrzej.dubinski@zhp.net.pl 
Próbna Gromada Zuchowa w Lesznowoli dh. Renata Kierzkowska     


Drużyny Harcerskie – klasy IV – VI szkoły podstawowej

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
20 Drużyna Harcerska w Chylicach dh Mikołaj Myśluk     mikolaj.mysluk@zhp.net.pl 
23 Drużyna Harcerska w Nowej Iwicznej phm. Paweł Lach  691854346  pawel.lach@zhp.net.pl 
46 Drużyna Harcerska "Bukowina" dh. Matylda Pasek  516 071 082  matylda.pasek@zhp.net.pl 
51 Drużyna Harcerska "Grzmoty" w Prażmowie dh Michał Uzdowski    michal.uzdowski@zhp.net.pl  www
52 Drużyna Harcerska w Jazgarzewie pwd. Mikołaj Koszutski  506 368 578  mikolaj.koszutski@zhp.net.pl  www
88 Drużyna Harcerska "Leśne Licha" w Konstancinie-Jeziornie phm. Joanna Przybylska    przybylska.joanna@zhp.net.pl 


Drużyny Starszoharcerskie – gimnazjum

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
45 Drużyna Starszoharcerska w Piasecznie pwd. Marta Klimczak  501 573 054  m.klimczak@zhp.net.pl  www
47 Drużyna Starszoharcerska "Brzost" dh. Inga Turska    ingaturska0@gmail.com 
66 Drużyna Starszoharcerska "Granaty" w Tarczynie pwd. Angelika Jakubowska  694 960 730  jakubowska.angelika@zhp.net.pl  www


Drużyny Wędrownicza – szkoły ponadgimnazjalne i starsi

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
5 Drużyna Wędrownicza "Wataha" phm. Zuzanna Tomczak  504120187  zuzanna.tomczak@zhp.net.pl  www


Drużyny Wielopoziomowe

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
21 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Marii Konopnickiej w Uwielinach pwd. Magdalena Rzeszotek  660929424  magdalena.rzeszotek@zhp.net.pl  www
27 Konstancińska Drużyna Harcerska "Watra" w Konstancinie-Jeziornie phm. Kasper Radek    kasper.radek@zhp.net.pl  www
33 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Braci Romockich w Piasecznie dh. Aleksandra Podkowińska  699 177 675   
41 Drużyna Harcerska "Siedlisko" w Piasecznie phm. Natalia Stawska    natalia.stawska@zhp.net.pl  www
50 Drużyna Harcerska im. Bronisława "Lota" Pietraszewicza w Gołkowie pwd. Katarzyna Walendziak    katarzyna.walendziak@zhp.net.pl  www
81 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Podróżnicy" w Józefosławiu pwd. Kinga Walczak    kinga.walczak@zhp.net.pl 


Drużyny NS

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
53 Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku pwd. Dorota Cichocka-Zawada    dorota.cichocka-zawada@zhp.net.pl 


Kluby Specjalnościowe

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
Harcerska Grupa Ratowniczo - Medyczna w Piasecznie phm. Maciej Adamczyk  504 290 536  maciej.adamczyk@zhp.net.pl  www
Harcerski Klub Turystyki Kwalifikowanej "Kołek"      


Szczepy

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
Szczep w Łazach pwd. Marcelina Pasek    marcelina.pasek@zhp.net.pl 


Kręgi Instruktorskie

Nazwa Drużynowy Telefon E-mail Strona
Krąg Instruktorski pwd. Nicole Grodzka    nicole.grodzka@zhp.net.pl 
Pokolenia phm. Dorota Tomczak    dorota.tomczak@zhp.net.pl 
Źródełko phm. Adam Cieśla    adam.ciesla@zhp.net.pl