Wpis

Piaseczno Decathlon Run

W ostatnią wakacyjną niedzielę harcerze z naszego Hufca wzięli udział w wielkim wydarzeniu — Piaseczno Decathlon Run. Tego dnia w piaseczyńskim Decathlonie odbył się po raz pierwszy bieg dla mieszkańców na 5 km. Harcerze z poszczególnych drużyn – 27 KSDH, 50, WDH, 52 DH i 51 DH wspierali biegnących podając im picie, wskazując drogę, ale przede wszystkim głośnym dopingiem.

W drugiej części programu harcerze poprowadzili gry i zabawy dla młodych mieszkańców zachęcając w ten sposób do aktywności fizycznej. Instruktorzy naszego Hufca doskonale wiedzą jak ważny jest właściwy rozwój fizyczny i wielu z nich stanęło na linii startu. Uprzejmie informujemy, iż wszyscy nasi zawodnicy pomyślnie ukończyli bieg, choć były i ciężkie momenty.

Bardzo dziękujemy Zespołowi piaseczyńskiego Decathlon za wspólnie spędzony dzień.

This slideshow requires JavaScript.