Święto Niepodległości 2015 w Piasecznie

11 listopada       zuchy i harcerze z naszego Hufca pod komendą phm. Michała Walczaka uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach w Piasecznie. Po Mszy Świętej w Domu Parafialnym przy Kościele Świętej Anny i części artystycznej przygotowanej przez Ośrodek Kultury złożone zostały wieńce.

Następnie harcerze poznali dzieje Józefa Piłsudskiego biorąc udział w grze terenowej zorganizowanej przez dh. Karolinę Pondel i 50 drużynę harcerską im. Pietraszewicza „Lota”. Mimo niesprzyjającej pogody w uroczystościach wzięło udział ponad 100 zuchów i harcerzy ciesząc się z niepodległości i oddając cześć tym, którzy za nią zginęli.

dh. Kasia

11 listopada 8 11 listopada 7 11 listopada 6 11 listopada 5 11 listopada 4 11 listopada 3 11 listopada 1