Karnawałowy Bal Zuchowy 2020

W dniu 1 lutego 2020 roku odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy dla zuchów. Gospodarzem tegorocznego wydarzenia była 128 Gromada Zuchowa ze Złotokłosu wraz z drużynową pwd. Agnieszką Danis. Tego dnia na parkiecie można było zobaczyć piękne królewny, dzielnych rycerzy, kowbojów oraz biedronki. Przy rytmie muzyki zuszki nie tylko tańczyły radośnie ale i poznały wiele zabawa typowych dla bali karnawałowych. Były zatem tańce na gazecie, przeciąganie liny czy tworzenie przedziwnych figur tanecznych.  Na samym balu spotkało się ponad 150 uczestników co pozwoliło również na lepsze poznanie dzieci z innych gromad zuchowych. Były bowiem zuchy z Mrokowa, Gołkowa, Jazgarzewa, Uwielin, Łaz, Łbisk oraz z Lesznowoli.
Organizatorom bardzo dziękujemy za przygotowanie wspaniałego balu 🙂