Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020

To już 28. raz kiedy nie zważając na warunki pogodowe grupy wolontariuszy z uśmiechem na ustach i sercem na dłoni ruszyły, aby wspierać działania WOŚP. W tym roku środki były zbierane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Również nasi harcerze włączyli się jak co roku w tą niesamowitą akcję.

W Tarczynie już od rana widać było harcerzy z puszkami. Również w Piasecznie i okolicach pojawili się nasi przedstawiciele zbierając datki i rozdając serduszka. Harcerze swoim udziałem wspierali turnieje zarówno ten, który rozgrywał się w CEM jak i ten który miał miejsce na GOSiR. W tym roku po raz pierwszy na ulicach Konstancina pojawili się przedstawiciele drużyn i gromad zuchowych. W siedzibie Hufca w Piasecznie każdy wolontariusz WOŚP mógł się ogrzać, zjeść ciepły posiłek czy napić się herbaty. Dużym wydarzeniem był również występ grupy wokalnej w KDK Hugonówka.