Choinka Instruktorska 2019

Okres przedświąteczny kojarzy nam się głównie z tym, że każdy się gdzieś śpieszy. Jednakże instruktorzy Hufca ZHP Piaseczno od zawsze znajdują czas, aby w tym okresie spotkać się i pobyć ze sobą choć przez chwilę. W tym roku Krąg Instruktorski Pokolenia zorganizował Choinkę Instruktorską, na którą przybyli zarówno instruktorzy aktywnie działający teraz jak i ci, którzy chwilowo odwiesili swój mundur na wieszak. Wszystkich zaproszonych przywitał dobry Anioł niosąc Betlejemskie Światło Pokoju. Po kilku ciepłych słowach powitania, instruktorzy podzielili się opłatkiem oraz odśpiewali wspólnie kolędy. Następnie przy kubku herbaty prowadzono rozmowy zarówno wspominając już to co było ale także zastanawiając się nad tym co nas spotka w przyszłym roku. Jak to bywa pod choinką, znalazły się również upominki dla naszej kadry- śliczne harcerskie skrzaty.

Światło z Betlejem nową ludziom da nadzieje

Światło z Betlejem niech ogrzewa Nas…..

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych życzy Komendantka Hufca ZHP Piaseczno wraz z całą Komendą