Zespół ds. Majątku Hufca

Zespół ds. Majątku Hufca zajmuje się sprawami kwatermistrzowskimi hufca, a także bazą hufca na Nowinkach.

Zespół odpowiada za ewidencję oraz konserwację sprzętu należącego do hufca, a także wydawania go i przyjmowania z powrotem do magazynu hufca.

Wstęp do magazynu hufca jest możliwy tylko i wyłącznie z jednym z członków zespołu, ponadto do każdej wypożyczanej rzeczy sporządzany jest protokół wypożyczenia, a później zdania sprzętu.

Do magazynu oddajemy sprzęt w takim stanie w jakim go otrzymaliśmy (sprzęt zniszczony lub niekompletny nie będzie przyjmowany – osoba wypożyczająca sprzęt będzie zobowiązana do rozliczenia się w inny ustalony sposób).

W celu rezerwacji sprzętu lub chęci wypożyczenia, prośby prosimy kierować na poniższy adres mailowy:

Członkowie zespołu

• phm. Krzysztof Wdowiński — szef zespołu