Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pod swój dach przyjąć Betlejemskie Światło Pokoju, na rozdanie, które odbędzie się 16 grudnia w godzinach 18:00-19:00 na Skwerze Kisiela w Piasecznie.

Co roku przez cały świat przechodzi Sztafeta Światła. To rozpoczynające się w Grocie Narodzenia Pańskiego wydarzenie, które pozwala rozprowadzić Wieczny Płomień palący się w Betlejem do najdalszych zakątków na całym świecie.

Jak zawsze, ZHP odbiera Światło od Słowackich skautów, w ramach Zlotu Betlejemskiego, który odbywa się w weekend 9-10 grudnia. A tydzień później, 16 grudnia, o godzinie 18:00, harcerki i harcerze z naszego hufca będą rozdawać na Skwerze Kisiela Światło dla wszystkich zainteresowanych.

Grafika: Julia Majewska / ZHP

W ten sposób może ono trafić i do Twojego domu! A przy okazji na Skwerze będzie możliwość wspólnego kolędowania 😁

Jeśli możesz, weź ze sobą swój lampion!