Chorągwiana integracja kadr drużyn

Zeszły weekend, od piątku do niedzieli, kadry drużyn — drużynowe/drużynowi i przyboczne/przyboczni — spędziły_li w Pomiechówku, na Zlocie Drużynowych Chorągwi Stołecznej.

„Specjalnie po obozie, specjalnie na nowy rok, specjalnie dla naszych drużynowych, czyli… Specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju zlot drużynowych!”

Na Zlocie mieliśmy okazję zintegrować się z kadrami innych hufców, porozmawiać z Radą Chorągwi na przedzjazdowej dyskusji, poznać wieś Pomiechówek (i zdobyć lokalną odznakę PTTK) oraz przejść całkiem przyzwoitą ilość kilometrów.

Większość soboty zajęła gra o specjalnościach w ZHP, a niedzielę warsztaty na przeróżne tematy pomocne przy pracy drużyn. Całe wydarzenie było bardzo zajmujące i mamy nadzieję, że nie było ostatnią inicjatywą chorągwianą skierowaną do tej grupy odbiorczyń i odbiorców 😉

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia: