Festiwale piosenek i rajdy wiosenne

Już za dwa tygodnie, czyli w sobotę 23 kwietnia, odbędą się dwa festiwale piosenek, poprzedzone dwoma rajdami wiosennymi.

Pierwsze z wydarzeń — zuchowy Rajd Wiosenny i Festiwal Piosenki Zuchowej — odbędzie się w godzinach 9:00-14:00. Wydarzenie zacznie się na Górkach Szymona, skąd zuchy i zuchenki przejdą na bazę hufca na Nowinkach, gdzie odbędzie się artystyczna część wydarzenia. Na festiwalu zaprezentują piosenki w kategoriach: Piosenka Zuchowa i Szanta.

Natomiast harcerski Rajd Wiosenny połączony z Festiwalem Piosenki potrwa nieco dłużej (9:00-15:00). Harcerze i harcerki rozpoczną rajd z czterech różnych lokalizacji, aby finalnie dojść na stację kolejki wąskotorowej w Runowie. Tam także zmierzą się w dwóch kategoriach: Piosenki Harcerskiej oraz Szanty.

Z niecierpliwością wyczekujemy na popisy naszych gromad i drużyn 🔥