Harcerska Akcja Zimowa 2020

To były wyjątkowe ferie i na długo zostaną w naszej pamięci. Przede wszystkim zostało zorganizowane pierwszy raz zimowisko przez Krąg Instruktorski Uroczysko, na który pojechała prawie setka osób. W Św. Katarzynie spędzili czas poznając zarówno tajniki harcerstwa jak i dobrej zabawy świetnie łącząc te oba elementy. Kolejna duża grupa harcerzy pojechała do Białego Dunajca, gdzie przemierzyli wiele kilometrów na górskich szlakach, doskonalili umiejętności narciarskie a wieczorami zastanawiali się wspólnie nad wyzwaniami jakie stawia nam harcerstwa. Ostatnia grupa harcerzy i zuchów spędziła ten czas na Głodówce, gdzie wzięli udział w warsztatach muzycznych poznając lepiej polskie utwory muzyki poważnej oraz zwiedzając zimowa stolice Polski. Harcerskie ferie to doskonały moment do wymiany doświadczeń, poznania innych osób a także zdobycia nowych umiejętności.

Za zorganizowanie zimowisk dziękujemy komendantom- phm. Dorocie Cichockiej- Zawadzie, phm. Dorocie Tomczak, phm. Krzysztofowi Skorko.