Harcerski decoupage instruktorski

Serdecznie zapraszamy na kameralne warsztaty dla instruktorek i instruktorów naszego hufca, które odbędą 26.04.2021 w godzinach 17:30-19:30. Na warsztatach nauczymy się/poćwiczymy sztukę decoupage i tworzenia za jej pomocą harcerskich ozdób, pamiątek, prezentów.

Z racji na to, że prowadząca warsztat instruktorka często tworzy w duchu zero-waste prosimy o zaopatrzenie się w jeden czysty słoik z nakrętką, oczyszczoną z papieru puszkę metalową (np. po groszku, brzoskwinkach, sardynkach). Resztę otrzymacie na warsztatach.

Na warsztacie wykonamy ozdoby z drewnianych krążków i pięknie pomalujemy i okleimy nasze słoiki i puszki.

Warsztat trwać będzie 2 godziny i przeprowadzi go hm. Jolanta Łaba HR na terenie bazy hufca Nowinki.

Obowiązuje reżim sanitarny, prosimy zaopatrzyć się w maseczki i jednorazowe rękawiczki.

Pytania proszę kierować bezpośrednio do dh. Joli via e-mail: jolanta.laba@zhp.net.pl lub tel. 888 022 134.

Liczba miejsc ograniczona — prosimy wysyłać zgłoszenia do dh Zuzanny: zuzanna.tomczak@zhp.net.pl lub sms 504 120 187.