Jak graliśmy z WOŚP w 2024?

Jak co roku graliśmy z piaseczyńskim WOŚP! Sztab działał w siedzibie naszego hufca, a nasi harcerze i instruktorzy na różne sposoby wspierali orkiestrę.

Harcerze z puszką

Oczywiście część harcerzy mogliście spotkać na ulicach jak zbierali pieniądze do puszek. Dodatkowo, Hania z 50WDH, Krzysiek i Gabrysia z 5DW „Wataha” okazali się najwytrwalszymi wolontariuszami z całego Piaseczna! Zbierali pieniądze najdłużej ze wszystkich wolontariuszy. Gratulacje za wytrwałość!

Działania w sztabie

W sztabie też byliśmy widoczni. Instruktorzy i wędrownicy pomagali w różnych zadaniach od przygotowywania puszek aż po liczenie zebranych pieniędzy.

WOŚP nieco inaczej

Harcerze z 333 Szczepu NS „Nieboskłon” odwiedzili Rezydencję Antoninów w Piasecznie, gdzie razem z rezydentami wspólnie spędzili tegoroczny finał kolędując.