Podsumowanie „Kręgu Piękna”

„W Kręgu Piękna” to warsztaty puszczańskie dla instruktorów_ek i drużynowych hufca podejmujące temat wychowania do wartości duchowych.

Te jednodniowe warsztaty odbyły się w zeszłą sobotę, 2.04. Koordynowała je hm. Jolanta Łaba.
Ernest Seton w zasadach puszczaństwa wyróżnił cztery kręgi — Krąg Piękna, Krąg Mądrości, Krąg Siły i Krąg Miłości, wokół Kręgu Wielkiego Ducha. To spotkanie dla kadry skupiało się na pierwszym z nich.

W trakcie warsztatów kadra uczestniczyła w zajęciach z rękodzielnictwa (m.in. ceramika, decoupage) oraz ognisku na temat „Instruktor w Kręgu Ognia Piękna: naturalność, czystość, siła ducha” w puszczy.

Wyjazd otwiera furtkę dla przyszłych warsztatów dotyczących pozostałych Kręgów (na co mamy wielką nadzieję). Dziękujemy druhnie Joli za organizację tego niezwykłego przedsięwzięcia 🙂