„Puszcza 2022” zakończona!

Zakończył się XXVI Kurs Drużynowych Harcerskich i Starszoharcerskich z Elementami Kursu Przewodnikowskiego „PUSZCZA 2022”.

Kurs odbywać się miał od lutego, ale z uwagi na epidemię przesunięto go, zatem trwał od maja do października 2022 r.

Przygodę przeżyliśmy w formie dwóch biwaków, jednej wyprawy oraz kilkunastu zbiórek, które odwiedzała kadra kursu.

Kursanci wykazywali się wiedzą, techniką, cierpliwością, odwagą, sprytem, hartem ducha i ciała, przebiegłością, wytrwałością i znajomością harcerskiej metody wychowawczej. Towarzyszyło nam wiele wyzwań, zwrotów akcji, przygód i niezapomnianych chwil. Kadra kursu również wiele się nauczyła.

Za to wszystko, co przeżyliśmy, należą się zarówno komendzie jak i kursantom WIELKIE PODZIĘKOWANIA!

Kurs ukończyło 10 wspaniałych harcerek i harcerzy z hufców Piaseczno, Dąbrowa Górnicza, Warszawa Ochota, Otwock i Legionowo.

Niech wspomnienie o Duchu Puszczy towarzyszy Wam w Waszej dalszej instruktorskiej drodze!

A tych wspomnień czar niech przywoła galeria zdjęć (na dole artykułu).

Do zobaczenia na harcerskich szlakach!
hm. Jolanta Łaba HR
Komendantka XXVI Kursu „Puszcza 2022”

Komenda Kursu:

• phm. Magdalena Rzeszotek