Kurs drużynowych Puszcza 2022 — nowy termin pierwszego biwaku

UWAGA, WAŻNE!

Z przykrością informujemy w imieniu komendy, że pierwszy biwak kursu drużynowych „Puszcza 2022” został przesunięty i kurs rozpocznie się dopiero w maju.

Sytuacja pandemiczna przybrała dość poważne rozmiary i nie chcielibyśmy testować zgubnych tego skutków na Waszej i naszej skórze.

Harcerstwo powinno być dla nas w tej sytuacji szkołą odpowiedzialności za siebie i innych. Dlatego, mimo że nam okropnie szkoda (bo wszyscy już jesteśmy przygotowani), to jesteśmy posłuszni sugestiom przełożonych i rozważnie oceniając ryzyko — przesuwamy kurs na wiosnę i lato.

Terminy następujące:

* pierwszy biwak: 27-29 maja w Ośrodku Stara Dąbrowa (piątek od wieczora do niedzieli po obiedzie);

* drugi biwak: 26-29 sierpnia (piątek od rana do niedzieli wieczorem), prawdopodobnie w naszej hufcowej bazie na Nowinkach (okolice Piaseczna);

* ostatnia wyprawa we wrześniu: tak jak się umawialiśmy — termin ustalimy razem na pierwszym biwaku.

Koszt kursu nie ulega zmianom.

Wszystkie formy będą w terenie, noclegi pod namiotem i nawet jeśli pandemia się zaostrzy, to będziemy się starali nie odwoływać tych biwaków, tylko szukać takich form, żeby było dobrze i bezpiecznie i mega super fajnie i twórczo jednocześnie.

Dlatego zastanówcie się jeszcze na spokojnie czy chcecie dołączyć. Jeszcze jest miejsce na liście.

Zgłoszenia do 15 marca b.r. 🙂

Osoby które już się zgłosiły i potwierdziły udział, nie muszą się zgłaszać ponownie.

Link do zgłoszeń: https://forms.office.com/r/EAV2FibKx3

hm. Jolanta Łaba, komendantka kursu

Zapraszamy do zgłaszania się w formularzu, a także na wydarzenie biwaku na Facebooku.