Drugie spotkanie Róży Wiatrów

W zeszły piątek, 18.02, odbyło się drugie spotkanie Róży Wiatrów, czyli cyklu zbiórek dla HSów z naszego hufca.

Tematem spotkania była druga ze ścieżek rozwoju zdefiniowanych w starszoharcerskiej Róży Wiatrów — rozwój fizyczny. Ponad pięćdziesięcioro harcerzy i harcerek starszych spotkało się by zmierzyć się wspólnie z wyzwaniem, jakim jest nocna wędrówka po lesie.

Trasa rajdu przebiegała od Szkoły Specjalnej w Łbiskach do bazy hufca na Nowinkach i miała w sumie około pięciu kilometrów. Zbiórka zakończyła się ogniskiem oraz dyskusją o dewizie starszoharcerskiej, która brzmi następująco:

Znajdź swój kierunek!

Dewiza Starszoharcerska

Następne spotkanie skierowane dla HSów już jest w planach, a tymczasem można zobaczyć jeszcze kilka zdjęć z poprzedniego: