IV spotkanie Róży Wiatrów — Żagle

W weekend 12-14 maja odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie Róży Wiatrów. Będzie miało formę biwaku do miejscowości Skrzynia pod Starogardem Gdańskim; w planie m.in. żeglowanie.

To spotkanie jest czwartym z cyklu spotkań związanych z rozwojem w czterech kierunkach określonych w Starszoharcerskiej Róży Wiatrów. Tym razem będzie to rozwój fizyczny.

Tym razem będzie zorganizowany wyjazd na biwak do miejscowości Skrzynia (woj. pomorskie) na bazę obozową należącą do Hufca Starogard Gdański.

Dojazd na miejsce będzie się odbywał pociągiem i autokarem (pociąg do Tczewa, skąd zabierze nas autokar do Skrzyni).

Wyjazd będzie w piątek w okolicach godziny 16 z dworca Warszawa Centralna, powrót ok. 18 w niedzielę na ten sam dworzec.

Ilość miejsc jest limitowana, pierwszeństwo mają osoby, które uczestniczyły w przynajmniej jednym z wcześniejszych spotkań Róży Wiatrów.

Zgłoszenia są otwarte do środy, 26.04, do końca dnia.

Wyjazd jest skierowany dla osób w wieku starszoharcerskim.

Wyjazd będzie kosztować 150 zł/os. Dane do przelewu zostaną podane zakwalifikowanym osobom.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu w wypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.

Kontakt do organizatora:

Wydarzenie na Facebooku (tam będą zamieszczane na bieżąco dodatkowe informacje):

Lub wypełnij go poniżej: