Staż w zespole promocyjnym

Social Media to Twoje drugie życie? Wiesz o każdym wydarzeniu w okolicy? Chętnie piszesz i/lub jesteś mistrzem/mistrzynią poprawnej polszczyzny? Uwielbiasz przechadzać się jesienią po parku i robić zdjęcia? A może po prostu przesiadujesz większość czasu w swoim pokoju i programujesz lub rysujesz na tablecie graficznym? Jeśli na którekolwiek odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, to rozważ przyjście na kilkumiesięczny staż do Zespołu Promocyjnego!

Czym się zajmujemy?

1. Dbamy o promocję wydarzeń hufcowych – piszemy o nich, robimy zdjęcia,
  2. Opiekujemy się stroną internetową hufca, a także intranetem,
  3. Wspieramy jednostki w kreowaniu wizerunku,
  4. Zajmujemy się ujednolicaniem prezentacji graficznej hufca,
  5. Trzymamy rękę na pulsie w sprawie wydarzeń harcerskich.

Interesuje Cię, kto aktualnie jest w zespole? Zajrzyj na podstronę zespołu Jeśli jesteś HS-em, wędrownikiem lub wędrowniczką, możesz do nas dołączyć i sprawdzić swoje umiejętności w praktyce – zapraszamy!

Napisz na promocja@piaseczno.zhp.pl i w temacie wpisz „Staż”. Odezwiemy się do Ciebie!