Święto Hufca 2021

12 czerwca 2021 roku ponownie spotkaliśmy się na Święcie Hufca w bazie hufca na Nowinkach.

Harcerze dotarli na miejsce pieszo, trzema różnymi trasami – z Piaseczna, Łbisk i Dobiesza. Po chwili odpoczynku drużyny wyruszyły na grę terenową, podczas której doskonaliły techniki harcerskie.

W tym samym czasie gromady zuchowe uczestniczyły w swojej grze i wspólnym zuchowym apelu.

Gdy wszyscy zjedli ciepły posiłek w postaci kiełbasek z ogniska, odbył się apel dla drużyn harcerskich, podczas którego komendantka hufca złożyła podziękowania za miniony rok harcerski oraz zostały wręczone nagrody za internetowy Festiwal Piosenki Harcerskiej.

Mimo że impreza zakończyła się ulewą, wszyscy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach.