Warsztaty puszczańskie dla instruktorek_ów

Zapraszamy instruktorki i instruktorów — nie tylko z naszego hufca — na warsztaty instruktorskie według myśli puszczańskiej Ernesta Setona.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 20-21.05 br. (9:00 w sobotę do 14:00 w niedzielę) na Bazie Hufca na Nowinkach.

Komendantką jest hm. Jolanta Łaba HR z Hufca Piaseczno i Kręgu Instruktorskiego „Kweski Hu”, a w skład komendy wchodzą

• hm. Kamil Makos HR, szef Puszczańskiego Kręgu Instruktorskiego „Kweski Hu” — Hufiec ZHP Mińsk Mazowiecki (Chorągiew Mazowiecka)
  • pwd. Daniel Przyborowski HO, drużynowy i mistrz leśnych umiejętności — Hufiec Uroczysko Konstancin (Chorągiew Stołeczna)

Dodatkowo przybędą także goście specjalni: hm. Dariusz Zajączkowski, któremu niejeden już szlak zszedł z drogi (Komenda Chorągwi Ziemi Lubuskiej) i hm. Andrzej Soćko z Hufca ZHP Mińsk Mazowiecki (leśny wyga pełen możliwości i tajemnic).

Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w wydarzeniu na Facebooku oraz w formularzu zgłoszeniowym: