Wyniki konkursu świątecznego

Mamy to!

Wyniki konkursu na bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe! A więc — lecimy:

PS. Możesz szybko przeskoczyć do interesujących cię kategorii: Zuchy i zuchenki, Harcerze i harcerki, Rodziny, instruktorzy i instruktorki.

Zuchy i zuchenki

Na pierwszym miejscu — praca Natalii W. ze 128 Gromady Zuchowej w Złotokłosie!

Praca Natalii W., 128 GZ

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Ola N. z tej samej gromady. Gratulujemy! Pod spodem można także zobaczyć pozostałe prace konkursowe.

Praca Oli N., 128 GZ

Harcerze i harcerki

W kategorii harcerskiej nagród nieco więcej — na miejscu pierwszym ozdoba Marty L. z 52 Drużyny Harcerskiej „Runo” w Jazgarzewie!

Wyróżnienia natomiast mamy trzy. Ola K. i Emilie W. z 21 Drużyny Harcerskiej „Burza” w Uwielinach oraz Hanna W. z 50 Drużyny Harcerskiej im. Bronisława “Lota” Pietraszewicza w Gołkowie.

Prace pozostałych uczestników i uczestniczek konkursu w tej kategorii są następujące:

Rodzice i Instruktorzy/Instruktorki

W kategorii Rodziców wszystkie prace — czyli Rodzina K. z 52 Drużyny Harcerskiej „Runo”, Rodzina Sz. i Rodzina W. z 21 Drużyny Harcerskiej „Burza” otrzymały wyróżnienie.

W kategorii instruktorskiej wyróżnienia otrzymały Katarzyna W. i Paula K.