Запрошення на заняття для дітей з України | Zaproszenie na zajęcia dla dzieci z Ukrainy

В суботу 07.05 запрошуємо до Міського Парку який знаходиться в П’ясечні на заняття для дітей з України.

Скаути нашого підрозділу будуть залучені до організації інтеграційних, мистецьких та навчальних зустрічей для української молоді. Найближча зустріч відбудеться у суботу, 7 травня, з 10:00 до 12:00.

Програма включає ігри на свіжому повітрі, мистецькі майстер-класи, фізичні та спортивні атракціони.

Вхід безкоштовний — запрошуємо на зустріч!

W najbliższą sobotę, 07.05, zapraszamy do Parku Miejskiego w Piasecznie na zajęcia dla dzieci z Ukrainy.

Harcerze i harcerki z naszego hufca angażują się w organizację integracyjno-plastyczno-szkoleniowych spotkań dla ukraińskiej młodzieży. Najbliższe odbędzie się w sobotę 07.05, w godzinach od 10:00 do 12:00.

W programie m.in. zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty plastyczne, atrakcje ruchowe oraz sportowe.

Wstęp jest bezpłatny — zapraszamy na spotkanie!