24 Czyny Światła — 24 Harcerskie Dobre Uczynki 2022

Rok 2022 z Betlejemskim Światłem Pokoju przebiega pod hasłem „Światło dla Ciebie”.

Światło dla Ciebie to wieczny płomień z Betlejem, znak narodzonego tam Jezusa Chrystusa. Światło z Betlejem to dla chrześcijan znak Boga i Zbawiciela, dla niechrześcijan — światło mądrości wielkiego nauczyciela, symbol pokoju i drogi, której sens przekracza nas samych.

Niech będzie to dla nas okazja do zdobywania sprawności i realizacji zadań w drużynach i w wyzwaniach indywidualnych, którym towarzyszyć będzie przede wszystkim troska o nasze własne dobro.

W ramach Adwentu, od 1 do 24 grudnia zachęcamy Was do wzięcia udziału w propozycji programowej „24 Czyny Światła — 24 Harcerskie Dobre Uczynki”. Stwórzmy własny kalendarz adwentowy — wypełniony dobrymi uczynkami.

Gorąco namawiamy także do obserwowania wydarzenia na Facebooku, a także dzielenia się tam zdjęciami z realizacji Waszych zadań 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem i zasadami realizacji propozycji.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: