Drugie spotkanie nowego namiestnictwa za nami

Namiestnictwo harcerskie zaczęło działać w tym roku harcerskim, a dziś, w ostatni poniedziałek listopada, odbyło się już drugie jego spotkanie.

Do tej pory w naszym hufcu istniało tylko namiestnictwo zuchowe, a harcerskie — pomimo chęci — nie powstawało. W tym roku się to zmieniło.

Dzisiejszym tematem była majsterka z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt; wszyscy na spotkaniu wykonali swoje bombki. Wyniki są więcej niż zadowalające, powstały piękne perełki do ozdoby drzewek Wigilijnych.

Spotkanie odbywało się zgodnie z reżimem sanitarnym, ale jednocześnie z duchem naszego hufca — było integracyjnie i wesoło.

Natomiast z okazji rozpoczynającego się już za chwilę grudnia i zbliżających się świąt już dziś zostały rozesłane informacje na temat propozycji programowej 24 Czyny Światła. Zachęcamy do zapoznania się z nią i wzięcia udziału.